Uitslagen zwemwedstrijden

B Vijfkamp deel 1 18-12-2011 te Gouda (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 6: 50m rug j. junioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Rutger Steller (97-02837)0.34.83* (2)
Patrick Vonk (96-01909)0.36.33 (5)
Wesley vd Luit (97-01895)0.37.42* (8)
Dennis v Hulten (97-03187)0.40.87* (9)
Maarten Tuijl (97-05105)0.43.04* (10)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 8: 200m school j. junioren 2 en later50 M100 MEindtijd
Rob Lambers (98-04457)0.36.931.20.38*CR2.51.83*CR
Sam Jonkman (99-00851)0.48.481.42.073.28.03*
Ruben v Dam (98-05151)0.45.911.39.503.31.28 (1)
Jochem vd Meij (98-02375)0.49.501.43.823.36.22* (2)
Tim Gordijn (99-03155)0.51.711.50.913.51.39
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 200m school m. junioren 3 en later50 M100 MEindtijd
Britt Paats (98-04120)0.44.701.37.233.25.89* (1)
Louise v Rossum (98-05568)0.50.10*1.47.443.47.55 (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 10: 50m rug j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.48.55 (4)
Thom Schaeffer (01-03089)0.50.26* (6)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 13: 50m vrij m. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Kristel Beijk (02-01278)0.42.08
Merel Steller (03-01236)0.49.78* (4)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 14: 100m school senioren heren all-in50 M100 MEindtijd
Stan v Ruiten (99-00285)0.40.281.25.41*CR
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 16: 100m wissel j. junioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Rutger Steller (97-02837)1.14.28 (1)
Patrick Vonk (96-01909)1.17.09 (3)
Wesley vd Luit (97-01895)1.20.05* (6)
Dennis v Hulten (97-03187)1.25.66 (8)
Maarten Tuijl (97-05105)1.38.80
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 18: 50m vrij j. junioren 2 en later50 M100 MEindtijd
Rob Lambers (98-04457)0.28.91*
Stan v Ruiten (99-00285)0.29.64*CR
Sam Jonkman (99-00851)0.34.19* (3)
Ruben v Dam (98-05151)0.35.26 (4)
Tim Gordijn (99-03155)0.36.28 (5)
Jochem vd Meij (98-02375)0.40.42 (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 19: 50m vrij m. junioren 3 en later50 M100 MEindtijd
Britt Paats (98-04120)0.36.56* (6)
Louise v Rossum (98-05568)0.39.19 (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 20: 100m vrij j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.52.871.51.60 (8)
Thom Schaeffer (01-03089)0.53.631.55.14
Prog. nr. 25: 100m wissel m. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Kristel Beijk (02-01278)1.44.15
Merel Steller (03-01236)2.15.18 (5)
Prog. nr. 26: 4x50m vrij est. senioren heren all-in50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.30.112.02.85CR
Zwemmers: Stan van Ruiten, Dennis van Hulten, Wesley vd Luit, Rob Lambers
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Mirjam Pauw3
    3.Geert Lambers3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!