HomeVerenigingOrganisatie

Bestuur

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterFrank van Nobelenbestuur@zvsassenheim.nl
SecretarisMaaike Hoflandbestuur@zvsassenheim.nl
PenningmeesterJacqueline Prins
Communicatie en ledenadministratieElize Blokkerinfo@zvsassenheim.nl
Algemeen lidPaul Koot

Zwemtechnische commissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterMaaike Hoflandztc@zvsassenheim.nl
SecretarisMargriet Verdegaal
WedstrijdadministratieAngela Jonkmanzwemmen@zvsassenheim.nl
Algemeen lidRianne Hofland
Algemeen lidWesley van der Luit

Waterpolocommissie

FunctiePersoonBereikbaar
Voorzitterwaterpolo@zvsassenheim.nl
SecretarisYvonne van Nobelenwaterpolo@zvsassenheim.nl
Algemene zakenPerry Mens
Algemene zakenFleur Nieuwenhout
Contact Heren 1 en 2Bas Kuijvenhoven
Contact Heren 3, 4 en 5Jeroen Meijer
Contact DamesSanne Kruijer
Contact jeugdPaul Geurds

Jeugdcommissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterPaul Kootjeugdcommissie@zvsassenheim.nl
PenningmeesterBritt Paats
Algemeen lidRens Geurds
Algemeen lidMartijn Nieuwenhout
Algemeen lidQuinta Sistermans
Algemeen lidBas Kuijvenhoven
Algemeen lidMerel Steller

WIL JE OOK BIJ ONS KOMEN ZWEMMEN?

ZWEMVERENIGINGSASSENHEIM

Wij zijn een gezellige vereniging, waarin zwemmen en waterpolo hecht met elkaar verbonden is.