HomeVerenigingOrganisatie

Bestuur

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterFrank van Nobelenbestuur@zvsassenheim.nl
Secretaris en portefeuille ZTCMaaike Hoflandbestuur@zvsassenheim.nl
PenningmeesterJacqueline Prins
Communicatie en ledenadministratieElize Blokkerinfo@zvsassenheim.nl
Portefeuille WPCJeroen Meijer
Portefeuille JCPaul Koot

Zwemtechnische commissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterMaaike Hoflandztc@zvsassenheim.nl
Secretaris en coördinator WatervaardigheidsgroepMargriet Verdegaal
WedstrijdadministratieAngela Jonkmanzwemmen@zvsassenheim.nl
Coördinator minioren en seniorenRianne Hofland
Coördinator minioren en seniorenPascal Spaan
Coördinator juniorenWesley van der Luit

Waterpolocommissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterJeroen Meijerwaterpolo@zvsassenheim.nl
SecretarisEric Kootwaterpolo@zvsassenheim.nl
Coördinator DamesSanne Kruijer
Coördinator jeugdPaul Geurds
Coördinator jeugdNadieh Berger
Coördinator scheidsrechters en juryledenBas Kuijvenhoven
Algemene zakenPerry Mens

Jeugdcommissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterPaul Kootjeugdcommissie@zvsassenheim.nl
PenningmeesterBritt Paats
Algemeen lidRens Geurds
Algemeen lidQuinta Sistermans
Algemeen lidBas Kuijvenhoven
Algemeen lidMerel Steller

WIL JE OOK BIJ ONS KOMEN ZWEMMEN?

ZWEMVERENIGINGSASSENHEIM

Wij zijn een gezellige vereniging, waarin zwemmen en waterpolo hecht met elkaar verbonden is.