HomeVerenigingOrganisatie

Bestuur

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterFrank van Nobelenbestuur@zvsassenheim.nl
Secretaris en portefeuille ZTCMaaike Hoflandbestuur@zvsassenheim.nl
PenningmeesterJacqueline van der Slot
Portefeuille WPCJeroen Meijer
Portefeuille JCPaul Koot
CommunicatieSuzanne Kuijvenhoveninfo@zvsassenheim.nl

Zwemtechnische commissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterMaaike Hoflandztc@zvsassenheim.nl
WedstrijdadministratieAngela Jonkmanzwemmen@zvsassenheim.nl
Coördinator minioren en seniorenRianne Hofland
Coördinator minioren en seniorenPascal Spaan
Coördinator juniorenWesley van der Luit
Coördinator watervaardigheidsgroepMarianne de Bruinwatervaardigheidsgroep@zvsassenheim.nl

Waterpolocommissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterJeroen Meijerwaterpolo@zvsassenheim.nl
SecretarisEric Kootwaterpolo@zvsassenheim.nl
Coördinator DamesIrene Visser
Coördinator HerenBas Kuijvenhoven
Coördinator jeugdPaul Geurds en Tess van Kesteren
Coördinator scheidsrechters en juryledenJeannette van Noort

Jeugdcommissie

FunctiePersoonBereikbaar
VoorzitterPaul Kootjeugdcommissie@zvsassenheim.nl
PenningmeesterBritt Paats
Algemeen lidRens Geurds
Algemeen lidBas Kuijvenhoven
Algemeen lidMerel Steller
Algemeen lidJens van Nobelen

WIL JE OOK BIJ ONS KOMEN ZWEMMEN?

ZWEMVERENIGINGSASSENHEIM

Wij zijn een gezellige vereniging, waarin zwemmen en waterpolo hecht met elkaar verbonden is.