Uitslagen zwemwedstrijden

B 5 kamp 19-09-2010 te Gouda (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 4x50m school est. Mix50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.46.16*3.18.67CR (2)
Zwemmers: Sam Jonkman, Nina Bijman, Stan van Ruiten, Estél van Dam
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 200m wissel heren50 M100 MEindtijd
Max Hoogeveen (94-02809)0.33.10*2.33.09* (3)
Kees Molenaar (91-04887)0.33.90*2.41.63* (7)
Mike Vring (94-03567)0.37.642.47.05 (10)
Arnout Beentjes (94-05923)0.34.922.52.64 (12)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 6: 50m rug j. junioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Frank v Ruiten (96-00347)0.33.67* (1)
Patrick Vonk (96-01909)0.35.42* (4)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 7: 50m rug m. jeugd 2 en later50 M100 MEindtijd
Sanne Kruijer (95-05958)0.41.96* (8)
Christa vd Meij (96-05564)0.47.02
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 8: 200m school j. junioren 2 en later50 M100 MEindtijd
Stan v Ruiten (99-00285)0.48.801.44.203.30.32
Wesley vd Luit (97-01895)0.49.42*1.43.82*3.33.60* (3)
Sam Jonkman (99-00851)0.50.631.46.393.38.32
Bas Jansen (98-03005)0.49.83*1.45.81*3.40.30 (5)
Vincent v Elk (98-03309)0.52.001.51.23*3.47.64 (6)
Jochem vd Meij (98-02375)0.56.771.58.113.58.54 (8)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 200m school m. junioren 3 en later50 M100 MEindtijd
Christa Laurens (98-04118)0.50.751.47.213.40.12 (8)
Britt Paats (98-04120)0.51.431.50.173.48.20 (11)
Wies v Beek (98-04116)0.54.59*1.55.52*4.03.09 (14)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 10: 50m rug j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Tim Gordijn (99-03155)0.46.10* (1)
Tim Tomassen (99-02215)0.47.26* (2)
Thomas d Wit (99-03655)0.50.10 (6)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 13: 50m vrij m. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Moran Lindhout (01-01884)0.41.10* (1)
Estél v Dam (01-01658)0.44.03* (3)
Kristel Beijk (02-01278)0.54.18 (8)
Kim Turk (01-02080)1.01.02 (9)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 14: 100m school heren50 M100 MEindtijd
Max Hoogeveen (94-02809)0.38.301.20.65 (4)
Kees Molenaar (91-04887)0.40.081.24.65* (9)
Mike Vring (94-03567)0.40.261.26.58 (10)
Arnout Beentjes (94-05923)0.40.871.27.02 (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 16: 100m wissel j. junioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Patrick Vonk (96-01909)1.16.36* (4)
Frank v Ruiten (96-00347)1.21.02 (5)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 17: 100m wissel m. jeugd 2 en later50 M100 MEindtijd
Sanne Kruijer (95-05958)1.30.40* (6)
Christa vd Meij (96-05564)1.36.57 (9)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 18: 50m vrij j. junioren 2 en later50 M100 MEindtijd
Wesley vd Luit (97-01895)0.34.08* (2)
Stan v Ruiten (99-00285)0.34.41*
Sam Jonkman (99-00851)0.37.30
Vincent v Elk (98-03309)0.37.96* (5)
Bas Jansen (98-03005)0.39.71* (7)
Jochem vd Meij (98-02375)0.45.76 (8)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 19: 50m vrij m. junioren 3 en later50 M100 MEindtijd
Christa Laurens (98-04118)0.40.41 (14)
Wies v Beek (98-04116)0.41.94* (15)
Britt Paats (98-04120)0.42.09 (16)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 20: 100m vrij j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Tim Gordijn (99-03155)0.43.091.34.20 (4)
Tim Tomassen (99-02215)0.44.761.34.89* (5)
Thomas d Wit (99-03655)0.45.361.42.33 (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 25: 100m wissel m. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Moran Lindhout (01-01884)1.47.12* (1)
Estél v Dam (01-01658)1.50.80* (3)
Kristel Beijk (02-01278)2.17.45
Kim Turk (01-02080)2.26.18
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 26: 4x50m vrij est. heren50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.32.121.58.48 (4)
Zwemmers: Arnout Beentjes, Mike Vring, Kees Molenaar, Max Hoogeveen
Zv Sassenheim ()0.35.152.15.72 (6)
Zwemmers: Wesley vd Luit, Stan van Ruiten, Patrick Vonk, Frank v Ruiten

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!