Ook onze vereniging doet mee aan de Rabobank Clubkas Campagne!

7 oktober 20170

Via de mail of post hebben alle leden van de Rabobank een persoonlijke stemcode ontvangen. Met de persoonlijke stemcode kunt u van dinsdag 3 oktober tot en met dinsdag 17 oktober op deze website inloggen en uw stemmen uitbrengen. Ook onze vereniging doet mee!
Dit jaar is de 2e Sassenheim City Swim georganiseerd. Deze zwemtocht in Sassems water was een nog groter succes dan de 1e keer met totaal 140 deelnemers! Om dit evenement verder uit te kunnen breiden naar een bredere doelgroep en deelname gratis te kunnen houden, is een financieel zetje erg welkom!
https://www.mijnbankenik.nl/bollenstreek/clubkascampagne
Zwemvereniging Sassenheim is de onderste!
Stem en zeg het voort! Zo proberen we zoveel mogelijk stemmen voor ons doel “de Sassenheim City Swim” binnen te krijgen!

Laat een reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WIL JE OOK BIJ ONS KOMEN ZWEMMEN?

ZWEMVERENIGINGSASSENHEIM

Wij zijn een gezellige vereniging, waarin zwemmen en waterpolo hecht met elkaar verbonden is.