ZwemmenZVS naar Sprintkampioenschappen van Regio West

15 december 20130

15 december ’13 – Op 8 december ging een kleine vertegenwoordiging van onze vereniging naar de sprintkampioenschappen van Regio West. In Regio West zijn drie kringen samengevoegd, dus waar er vorig jaar nog tijdens drie verschillende kringkampioenschappen werd gestreden om de eer en de medailles, werd de concurrentie samengebracht in één zwembad. In Den Haag mochten Rob Lambers, Kristel Beijk en Sam Jonkman de eer van onze vereniging hoog houden. Er werd hard gezwommen, met een aantal persoonlijke records en een clubrecord tot gevolg. Geen medailles helaas, misschien de volgende keer…
Oja, en natuurlijk de uitslagen:
[download id=”303″]

Laat een reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/sites/web/zvsassenheimnl/www/wp-content/themes/oxigeno/views/prev_next.php on line 10
vorige
Sinterklaas op bezoek tijdens de training

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/sites/web/zvsassenheimnl/www/wp-content/themes/oxigeno/views/prev_next.php on line 36
volgende
Uitslagen van tweede Miniorenwedstrijd

WIL JE OOK BIJ ONS KOMEN ZWEMMEN?

ZWEMVERENIGINGSASSENHEIM

Wij zijn een gezellige vereniging, waarin zwemmen en waterpolo hecht met elkaar verbonden is.