ZVS huldigt Leonie als Lid van Verdienste tijdens brevetzwemmen!

1 juli 20130

1 juli 2013 – Afgelopen dinsdag, 26 juni ’13, stond in het teken van het jaarlijkse brevetzwemmen. Voor velen was het de afsluiting van een seizoen vol hard trainen en veel wedstrijden zwemmen. Een laatste mogelijkheid om de persoonlijke records nog eens aan te scherpen, en zo een volgend brevet in de wacht te slepen. En dat is velen ook gelukt, dat kun je wel zien in de uitslagen!
Wat de afgelopen editie van het brevetzwemmen heel bijzonder maakte, was dat er een heel bijzonder lid van onze vereniging totaal onverwacht in het zonnetje werd gezet. Onder een luid applaus van de aanwezige zwemmers en ouders werd Leonie Zandbergen door onze voorzitter en secretaris (Frank van Nobelen en Jelmer Kosters) gehuldigd tot Lid van Verdienste, als blijk van bijzondere waardering voor de jarenlange en onvermoeibare inzet die Leonie heeft getoond toen zij het wedstrijdsecretariaat verzorgde, nadat ze al flink aantal jaren in het bestuur had gezeten. Afgelopen seizoen heeft Leonie het wedstrijdsecretariaat overgedragen aan Angela Jonkman. Dit betekent zeker niet dat Leonie er mee stopt, alhoewel een erg vervelende blessure haar nu minder mobiel maakt. We hopen dat Leonie onze vereniging nog lang blijft ondersteunen, onder andere in de ZTC, en hopelijk ook weer aan de badrand voor groep 3! Bedankt en van harte gefeliciteerd!!!
Oja, natuurlijk ook de uitslagen van het brevetzwemmen:
[download id=”277″]

Laat een reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WIL JE OOK BIJ ONS KOMEN ZWEMMEN?

ZWEMVERENIGINGSASSENHEIM

Wij zijn een gezellige vereniging, waarin zwemmen en waterpolo hecht met elkaar verbonden is.