Uitslagen zwemwedstrijden

Hieronder vind je een overzicht van de laatste wedstrijduitslagen. Klik op een wedstrijd om de uitslagen te bekijken.

Wedstrijd Gezwommen
Leidse Clubkampioenschappen 2017 25-06-2017 te Leiden (25m baan)
Sprintwedstrijd 18-06-2017 te Sassenheim (25m baan)
Regio West Minioren Finales 2017 10-06-2017 t/m 11-06-2017 te Dordrecht (25m baan)
Minioren en Junioren circuit Ronde 4 07-05-2017 te Gouda (25m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2017 lb 04-05-2017 t/m 07-05-2017 te Eindhoven (50m baan)
B4 kamp deel 3 09-04-2017 te Leiden (25m baan)
Minioren en Junioren Circuit Ronde 3 19-03-2017 te Gouda (25m baan)
ROM deel 4 05-03-2017 te Leiden (25m baan)
LAC periode 2 vrije slag 26-02-2017 te (25m baan)
Nationale Zwemcompetitie D1 deel 3 12-02-2017 te (25m baan)
B4 ZV de Watervogels 22-01-2017 te Bergschenhoek (25m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2017 kb 19-01-2017 t/m 22-01-2017 te Maastricht (25m baan)
Club Kampioenschappen III 2016 15-12-2016 te Sassenheim (25m baan)
Club Kampioenschappen II 2016 13-12-2016 te Sassenheim (25m baan)
Club Kampioenschappen I 2016 12-12-2016 te Sassenheim (25m baan)
LAC periode 1 vrije slag 11-12-2016 te (25m baan)
Minioren en Junioren circuit Ronde 2 27-11-2016 te Gouda (25m baan)
Regionale Minioren Club Meet 2016 20-11-2016 te Alphen (25m baan)
Zeeuwse Masters invitatie 2 19-11-2016 te Oostburg (25m baan)
Nationale Zwemcompetitie D1 deel 2 13-11-2016 te Sassenheim (25m baan)
B 4-kamp 2016-2017 deel 1 06-11-2016 te Leiden (25m baan)
Nationale Zwemcompetitie regio d1 deel 1 02-10-2016 te 2403 RA Alphen ad Rijn (25m baan)
Minioren en Junioren circuit Ronde 1 18-09-2016 te Gouda (25m baan)
Brevetzwemmen 2016 28-06-2016 te (25m baan)
B4 kamp deel 4 08-05-2016 te Bergschenhoek (25m baan)
ONMK 2016 lb sessie 2 06-05-2016 te Eindhoven (50m baan)
RW MiniorenCircuit deel 5 23-04-2016 te Den Haag (25m baan)
Deel 5 Nationale zwemcompetitie regio klasse 17-04-2016 te Zoetermeer (25m baan)
B4 kamp deel 3 20-03-2016 te Leiden (25m baan)
RW MiniorenCircuit deel 4 12-03-2016 te Bergschenhoek (25m baan)
Deel 4 Nationale zwemcompetitie regio klasse 06-03-2016 te Waddinxveen (25m baan)
B4-kamp 07-02-2016 te 2403 RA Alphen aan den Rijn (25m baan)
LAC periode 2 vrije slag 06-02-2016 te Leiden (25m baan)
ONMK 2016 kb sessie 7 24-01-2016 te Papendrecht (25m baan)
RW Minioren Circuit, deel 3 23-01-2016 te Noordwijk (25m baan)
ONMK 2016 kb sessie 5 23-01-2016 te Papendrecht (25m baan)
ONMK 2016 kb sessie 3 22-01-2016 te Papendrecht (25m baan)
Nationale D-competitie deel 3 17-01-2016 te Sassenheim (25m baan)
Regio West Open Masters 13-12-2015 te Papendrecht (25m baan)
MiniorenCircuit deel 2 12-12-2015 te Den Haag (25m baan)
Club Kampioenschappen III 10-12-2015 te Sassenheim (25m baan)
Club Kampioenschappen II 08-12-2015 te Sassenheim (25m baan)
Club Kampioenschappen I 07-12-2015 te Sassenheim (25m baan)
Zeeuwse Masters invitatie 1 28-11-2015 te OOSTBURG (25m baan)
Deel 2 Nationale zwemcompetitie regio klasse 15-11-2015 te Zoetermeer (25m baan)
RW Minioren Club Meet 2015 08-11-2015 te Den Haag (25m baan)
B 4-kamp 2015-2016 deel 1 01-11-2015 te Leiden (25m baan)
LAC periode 1 vrije slag 18-10-2015 te Leiden (25m baan)
MiniorenCircuit deel 1 10-10-2015 te Zoetermeer (25m baan)
Deel 1 Nationale zwemcompetitie district klasse 04-10-2015 te Waddinxveen (25m baan)
LAC periode 2 vrije slag 09-05-2015 te Leiden (25m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2015 lb 08-05-2015 t/m 10-05-2015 te Eindhoven (50m baan)
Regio West MiniorenCircuit deel 5 18-04-2015 te Bergschenhoek (25m baan)
B4-kamp 12-04-2015 te 2403 RA Alphen aan den Rijn (25m baan)
Deel 5 Nationale zwemcompetitie regio klasse 29-03-2015 te Zoetermeer (25m baan)
B 4-kamp 22-03-2015 te Leiden (25m baan)
4e Open Masters Zwemwedstrijd 21-03-2015 te Arnhem (25m baan)
MiniorenCircuit deel 4 14-03-2015 te Alpen a/d Rijn (25m baan)
Deel 4 Nationale zwemcompetitie landelijk 08-03-2015 te Hoofddorp (25m baan)
LAC 1500 meter-wedstrijd 15-02-2015 te Leiden (25m baan)
B4 deel 2 08-02-2015 te Leiden (25m baan)
MiniorenCircuit deel 3 Noordwijk 24-01-2015 te Noordwijk (25m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2015 korte baan 23-01-2015 t/m 25-01-2015 te Heerenveen (25m baan)
Deel 3 Nationale zwemcompetitie landelijk 18-01-2015 te Hoofddorp (25m baan)
MiniorenCircuit deel 2 13-12-2014 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Club Kampioenschappen III 11-12-2014 te Sassenheim (25m baan)
Club Kampioenschappen II 09-12-2014 te Sassenheim (25m baan)
Club Kampioenschappen I 08-12-2014 te Sassenheim (25m baan)
Regionale Minioren Club Meet 2014 23-11-2014 te Den Haag (25m baan)
Nationale zwemcompetitie C deel 2 16-11-2014 te Sassenheim (25m baan)
B4-kamp deel 1 26-10-2014 te Bergschenhoek (25m baan)
LAC periode 1 vrije slag 19-10-2014 te Leiden (25m baan)
Deel 1 Nationale zwemcompetitie landelijk 12-10-2014 te Den Haag (25m baan)
MiniorenCircuit deel 1 04-10-2014 te Gouda (25m baan)
Brevet zwemmen 24-06-2014 te Sassenheim (25m baan)
Regio West Minioren Finales 2013-2014 14-06-2014 t/m 15-06-2014 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2014 lb 02-05-2014 t/m 03-05-2014 te Den Haag (50m baan)
Open Masters Zwemwedstrijd 29-03-2014 te Arnhem (25m baan)
B 4-kamp 16-03-2014 te Leiden (25m baan)
Regio West Miniorenwedstrijden deel 4 15-03-2014 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Deel 4 Nationale zwemcompetitie landelijk 09-03-2014 te Waddinxveen (25m baan)
LAC periode 2 wisselslag 16-02-2014 te Leiden (25m baan)
B4 wedstrijd deel 2 02-02-2014 te Leiden (25m baan)
Miniorenwedstrijden deel 3 25-01-2014 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2014 korte baan 24-01-2014 t/m 26-01-2014 te Zwolle (25m baan)
Deel 3 Nationale zwemcompetitie landelijk 19-01-2014 te Waddinxveen (25m baan)
Regio West winterkampioenschappen 04-01-2014 te Den Haag (25m baan)
MINIOREN wedstrijd deel 2 14-12-2013 te 2803 WH Gouda (25m baan)
Clubkampioenschappen III 12-12-2013 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen II 10-12-2013 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen I 09-12-2013 te Sassenheim (25m baan)
Regio West Sprintkampioenschappen 2013, kb 08-12-2013 te 2496 ZA Den Haag (25m baan)
Provinciale Minioren Club Meet 24-11-2013 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Deel 2 Nationale zwemcompetitie landelijk 10-11-2013 te Sassenheim (25m baan)
LAC periode 1 vrije slag 27-10-2013 te Leiden (25m baan)
Luxembourg MASTERS OPEN 2013 20-10-2013 te Campus Geesseknaeppchen Hollerich/Luxembourg (50m baan)
B4-kamp deel 1 13-10-2013 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Miniorenwedstrijden deel 1 12-10-2013 te Alphen ad Rijn (25m baan)
Deel 1 Nationale zwemcompetitie landelijk 06-10-2013 te Wassenaar (25m baan)
European Open Water Championships 2013 Open Water 07-09-2013 te Open Water, Eindhoven (25m baan)
14th Arena European Masters Championships Eindhoven 2013 01-09-2013 t/m 06-09-2013 te Eindhoven (50m baan)
Speedo SportEmotion Jaargangfinale 2013 30-06-2013 te Dordrecht (50m baan)
Brevetzwemmen 2013 25-06-2013 te Sassenheim (25m baan)
B5 Kamp deel 5 16-06-2013 te Alphen aan den Rijn (25m baan)
Kring Speedo Finale 08-06-2013 t/m 09-06-2013 te Leiden (25m baan)
Kringkampioenschappen 3 en 4 25-05-2013 t/m 26-05-2013 te Katwijk (50m baan)
Kringkampioenschappen 1 en 2 04-05-2013 t/m 05-05-2013 te Katwijk (50m baan)
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2013 lb 03-05-2013 t/m 04-05-2013 te Eindhoven (50m baan)
LAC 1500 meter-wedstrijd 28-04-2013 te Leiden (25m baan)
B 5-kamp deel 4 21-04-2013 te Leiden (25m baan)
Speedowedstrijd deel 5 21-04-2013 te Leiden (25m baan)
Deel 5 Nationale zwemcompetitie district klasse 07-04-2013 te Noordwijk (25m baan)
LAC-periode 2 deel 1 17-03-2013 te Leiden (25m baan)
Speedowedstrijd deel 4 17-03-2013 te Voorschoten (25m baan)
Open Masters Zwemwedstrijd 16-03-2013 te Arnhem (25m baan)
Verenigingscompetitie District-klasse deel 4 10-03-2013 te Leiden (25m baan)
B5 kamp deel 3 24-02-2013 te Leiden (25m baan)
Speedowedstrijd deel 3 27-01-2013 te Leiden (25m baan)
Open Nederandse Masters Kampioenschappen 2013 korte baan 25-01-2013 t/m 26-01-2013 te Nijverdal (25m baan)
Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse 20-01-2013 te Heemstede (25m baan)
Winterkringkampioenschappen 2013 05-01-2013 t/m 06-01-2013 te Leiden (25m baan)
Clubkampioenschappen 3 12-12-2012 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen 2 11-12-2012 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen 1 10-12-2012 te Sassenheim (25m baan)
Speedowedstrijd deel 2 09-12-2012 te Leiden (25m baan)
Masters Limietwedstrijd EK2013 01-12-2012 te Vlaardingen (25m baan)
Kring Speedo Club Meet 18-11-2012 te Leiden (25m baan)
Eon districts competitie deel 2 11-11-2012 te Sassenheim (25m baan)
B5 kamp deel 2 03-11-2012 te Bergschenhoek (25m baan)
LAC Periode 1 vrije slag 21-10-2012 te Leiden (25m baan)
SPEEDO deel 1 07-10-2012 te Voorschoten (25m baan)
B-5 deel 1 06-10-2012 06-10-2012 te 2403RA Alphen ad Rijn (25m baan)
Eon D competitie deel 1 30-09-2012 te Wassenaar (25m baan)
Brevetzwemmen 26-06-2012 te Sassenheim (25m baan)
B5-kamp 5 17-06-2012 te Bergschenhoek (25m baan)
NJK 15-06-2012 te Drachten (50m baan)
WK Masters 03-06-2012 te Riccione/Italie (50m baan)
Speedo finale 02-06-2012 t/m 03-06-2012 te Leiden (25m baan)
Kringkampioenschappen 2012 12-05-2012 t/m 20-05-2012 te Katwijk (50m baan)
Speedowedstrijd deel 5 21-04-2012 te Voorschoten (25m baan)
B5 kamp deel 4 15-04-2012 te Alphen aan den Rijn (25m baan)
Rom Zwemmen 01-04-2012 te Dordrecht (50m baan)
Deel 5 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse 01-04-2012 te Voorschoten (25m baan)
B 5-kamp deel 3 18-03-2012 te Leiden (25m baan)
Speedowedstrijd deel 4 17-03-2012 te Voorschoten (25m baan)
E-ON Zwemcompetitie, deel 4 11-03-2012 te Den Haag (25m baan)
B 5 kamp 05-02-2012 te Leiden (25m baan)
NJK Kortebaan 03-02-2012 te Amsterdam (25m baan)
Speedowedstrijd deel 3 28-01-2012 te Voorschoten (25m baan)
ONMK 2012 kb sessie 4 28-01-2012 te Terneuzen (25m baan)
ONMK 2012 kb sessie 3 28-01-2012 te Terneuzen (25m baan)
ONMK 2012 kb sessie 2 27-01-2012 te Terneuzen (25m baan)
Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse 22-01-2012 te Heemstede (25m baan)
Winterkringkampioenschappen 07-01-2012 t/m 08-01-2012 te Bergschenhoek (25m baan)
B Vijfkamp deel 1 18-12-2011 te Gouda (25m baan)
Rom Zwemmen 18-12-2011 te 3353 CW Papendrecht (25m baan)
Clubkampioenschappen deel 3 14-12-2011 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen 2 13-12-2011 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen 1 12-12-2011 te Sassenheim (25m baan)
Speedowedstrijd deel 2 10-12-2011 te Voorschoten (25m baan)
LAC vrije slag periode 2 27-11-2011 te Leiden (25m baan)
Speedoclubmeet 20-11-2011 te Leiden (25m baan)
E.O.N districtcompetitie 13-11-2011 te Sassenheim (25m baan)
Speedowedstrijd deel 1 08-10-2011 te Voorschoten (25m baan)
E.O.N. districtscompetitie deel 1 02-10-2011 te Den Haag (25m baan)
Langebaan 20-08-2011 te Middelburg (0m baan)
SportEmotion Jaargangfinale 2011 03-07-2011 te Dordrecht (50m baan)
Speedofinale 2 29-05-2011 te Leiden (25m baan)
Speedofnale 1 28-05-2011 te Leiden (25m baan)
Kringkampioenschappen 14-05-2011 t/m 22-05-2011 te Katwijk (50m baan)
B 5 kamp 08-05-2011 te Leiden (25m baan)
Speedowedstrijd deel 5 16-04-2011 te Nieuwerkerk ad IJssel (25m baan)
Sprint A klasse 10-04-2011 te Bergschenhoek (25m baan)
Deel 5 EON Districtswedstrijd 03-04-2011 te Leiden (25m baan)
B 5-kamp deel 4 27-03-2011 te Alphen aan den Rijn (25m baan)
Speedowedstrijd deel 4 26-03-2011 te Voorschoten (25m baan)
Deel 4 EON Districtswedstrijd D 13-03-2011 te Den Haag (25m baan)
B 5 kamp 27-02-2011 te Bergschenhoek (25m baan)
Speedo Jaargangwedstrijden 2011 dag 2 20-02-2011 te Leiden (25m baan)
Rom Zwemmen 06-02-2011 te 3353 CW Papendrecht (25m baan)
Meerkringen ontmoeting 06-02-2011 te Dordrecht (25m baan)
B 5 kamp 30-01-2011 te Leiden (25m baan)
Speedo deel 3 22-01-2011 te Voorschoten (25m baan)
ONMK 21-01-2011 te Heereveen (25m baan)
Eon Districtcompetitie deel 3 16-01-2011 te Heemstede (25m baan)
Winterkringkampioenschappen 2011 08-01-2011 t/m 09-01-2011 te Leiden (25m baan)
Limietwedstrijd 18-12-2010 te Leiden (25m baan)
Speedo 2 11-12-2010 te Bergschenhoek (25m baan)
Clubkampioenschappen 3 08-12-2010 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen 2 07-12-2010 te Sassenheim (25m baan)
Clubkampioenschappen 1 06-12-2010 te Sassenheim (25m baan)
Rom 28-11-2010 te Rotterdam (25m baan)
Kring Speedo Club Meet 21-11-2010 te Leiden (25m baan)
Eon District competitie deel 2 14-11-2010 te Bergschenhoek (25m baan)
Master sprint 10-10-2010 te 's Gravenzande (25m baan)
Speedowedstrijd deel 1 09-10-2010 te Voorschoten (25m baan)
EON District klasse 1 03-10-2010 te Sassenheim (25m baan)
B 5 kamp 19-09-2010 te Gouda (25m baan)
D-competitie sprintwedstrijd 13-06-2010 te 's-Gravenzande (25m baan)
Kring Speedo Finale 05-06-2010 t/m 06-06-2010 te Leiden (25m baan)

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Waterpolouitslagen

  • Hall of fame wk 14

    SpelerDoelpunten
    1.Pim Geurds6
    2.Isa Warmerdam5
    3.Stan Geurds5

    SpelerUitsluitingen
    1.Martijn Odems3
    2.Jelle van de Berg2
    3.Vianne den Dulk2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Verjaardagkalender

      20-08: Arend Buurma
      23-08: Fleur Nieuwenhout
  • Categorieën

  • Jeugdcommissie Kalender

    Sep/Okt: Totemroof

    Okt/Nov: Bieravond

    Dec: Gala

    Zomerkamp 2018: 4 t/m 11 aug óf 11 t/m 18 aug

  • Vind ons op Facebook!