Uitslagen zwemwedstrijden

Regionale Minioren Club Meet 2016 20-11-2016 te Alphen (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 4x50m vrij est. m./j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.50.743.04.99 (11)
Zwemmers: Tim Vos, Luca Zohlandt, Lucas Houkes, Abby Smith
Prog. nr. 2: 50m school m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Sophie Postma (08-00638)0.54.84 (2)
Arienne Que (08-01548)0.56.83* (3)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 3: 50m school j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Jasper Duijnhoven (08-00273)0.51.97* (5)
Nick vd Plas (07-01905)0.57.38* (19)
Niels v Nobelen (08-01085)1.01.32 (24)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 5: 50m vlinder j. minioren 650 M100 MEindtijd
Luuk v Vliet (05-02985)0.55.26 (19)
Prog. nr. 6: 100m vrij m. minioren 450 M100 MEindtijd
Anouk Zwanenburg (07-01350)0.47.53*1.39.53* (11)
Evi Oostdam (07-02280)0.50.131.49.60 (17)
Keira Koot (07-02278)0.55.721.58.48 (22)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 7: 100m vrij j. minioren 550 M100 MEindtijd
Tobias Doop (06-01741)0.45.27*1.36.88* (13)
Gijs Pancras (06-02043)0.51.671.42.84 (20)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 8: 50m rug m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Sophie Postma (08-00638)0.49.00 (4)
Prog. nr. 9: 50m rug j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Jasper Duijnhoven (08-00273)0.48.78* (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 11: 100m wissel j. minioren 650 M100 MEindtijd
Lucas Houkes (05-03425)1.39.11 (14)
Luuk v Vliet (05-02985)1.46.18* (18)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 12: 50m school m. minioren 450 M100 MEindtijd
Evi Oostdam (07-02280)0.55.54 (10)
Keira Koot (07-02278)0.58.28* (14)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 13: 50m school j. minioren 550 M100 MEindtijd
Tim Vos (06-02769)0.58.88* (17)
Tobias Doop (06-01741)1.00.29 (20)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 14: 50m vrij m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Abby Smith (08-01550)0.48.13 (8)
Arienne Que (08-01548)0.51.43 (13)
Prog. nr. 15: 50m vrij j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Jasper Duijnhoven (08-00273)0.40.93* (3)
Nick vd Plas (07-01905)0.45.87 (13)
Niels v Nobelen (08-01085)0.47.55 (20)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 16: 100m vrij m. minioren 550 M100 MEindtijd
Luca Zohlandt (06-03052)0.46.121.43.33 (25)
Prog. nr. 17: 100m vrij j. minioren 650 M100 MEindtijd
Lucas Houkes (05-03425)0.43.071.32.53 (15)
Prog. nr. 18: 100m wissel m. minioren 450 M100 MEindtijd
Anouk Zwanenburg (07-01350)1.45.99* (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 19: 100m wissel j. minioren 550 M100 MEindtijd
Gijs Pancras (06-02043)1.47.97 (13)
Tim Vos (06-02769)
Prog. nr. 20: 4x50m wissel est. m. minioren 5 en later50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.57.223.45.22 (9)
Zwemmers: Arienne Que, Anouk Zwanenburg, Sophie Postma, Luca Zohlandt
Prog. nr. 21: 4x50m wissel est. j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.47.92*3.24.10 (8)
Zwemmers: Luuk van Vliet, Nick van der Plas, Gijs Pancras, Tobias Doop
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!