Uitslagen zwemwedstrijden

RW Minioren Circuit, deel 3 23-01-2016 te Noordwijk (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 400m vrij m. minioren 550 M100 MEindtijd
Jasmijn Zwartjes (05-01030)
Prog. nr. 2: 100m wissel m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Anouk Zwanenburg (07-01350)2.02.05 (8)
Sophie Postma (08-00638)
Prog. nr. 3: 50m vrij j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Wesley Haverkort (06-01973)0.46.84* (10)
Gijs Pancras (06-02043)0.46.96* (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 200m wissel m. minioren 450 M100 MEindtijd
Victoria Procyk (06-02530)
Prog. nr. 6: 100m wissel j. minioren 650 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)1.33.35 (8)
Thomas Langemaire (04-02109)1.48.85* (14)
Jasper Schlief (04-03739)ng
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 7: 200m wissel m. junioren 1 / 250 M100 MEindtijd
Fee Smittenaar (03-03060)0.40.743.05.13* (4)
Bente Doop (04-01836)0.53.353.37.01* (14)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 100m wissel m. minioren 550 M100 MEindtijd
Jasmijn Zwartjes (05-01030)1.45.57* (7)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 10: 50m vrij m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Sophie Postma (08-00638)0.45.85* (4)
Anouk Zwanenburg (07-01350)0.50.98* (8)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 11: 100m wissel j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Gijs Pancras (06-02043)1.56.84 (9)
Wesley Haverkort (06-01973)1.59.05 (12)
Prog. nr. 12: 50m vrij m. minioren 450 M100 MEindtijd
Victoria Procyk (06-02530)0.46.81* (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 14: 400m vrij j. minioren 650 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.40.781.27.116.14.84 (6)
Thomas Langemaire (04-02109)0.46.891.41.637.20.42 (13)
Jasper Schlief (04-03739)ng

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!