Uitslagen zwemwedstrijden

B 4-kamp 2015-2016 deel 1 01-11-2015 te Leiden (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 4x50m rug est. m./j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.47.953.02.67CR (2)
Zwemmers: Sanne van den Berg, Ivo Kragt, Bente Doop, Jens van Nobelen
Zv Sassenheim ()3.25.89 (4)
Zwemmers: René Pancras, Jasper Schlief, Jasmijn Zwartjes, Wesley Haverkort
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 50m school heren50 M100 MEindtijd
Frank v Nobelen (69-00753)0.37.98 (6)
Tim Gordijn (99-03155)0.40.25 (9)
Wesley vd Luit (97-01895)0.42.75 (12)
Prog. nr. 3: 50m school dames50 M100 MEindtijd
Naomi Hannink (99-04896)0.45.30* (9)
Sanne Kruijer (95-05958)0.45.67 (10)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 50m vlinder j. junioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.39.94* (6)
Jordy Elfering (01-03033)0.40.63* (8)
Robin Elfering (01-03035)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 7: 200m vrij m. junioren 3 en later50 M100 MEindtijd
Laura Oostdam (02-01768)0.38.501.22.022.51.43 (5)
Fee Smittenaar (03-03060)0.41.951.30.233.02.89* (10)
Britt v Beijnum (02-05496)0.40.731.28.35*3.04.25* (12)
Myrthe Schlief (02-04216)0.41.76*1.29.413.09.23* (14)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 8: 100m vrij heren50 M100 MEindtijd
Wesley vd Luit (97-01895)0.30.631.03.23 (5)
Frank v Nobelen (69-00753)0.31.691.05.60 (7)
Tim Gordijn (99-03155)0.31.691.06.54 (8)
Prog. nr. 9: 100m vrij dames50 M100 MEindtijd
Rianne Hofland (88-01820)0.30.451.04.80
Evelien Meeuwissen (75-00360)0.33.771.11.60 (6)
Naomi Hannink (99-04896)0.34.921.13.12 (7)
Sanne Kruijer (95-05958)0.36.831.16.76 (10)
Prog. nr. 10: 50m vlinder j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.45.14 (2)
Ivo Kragt (04-02785)0.56.25 (8)
Jasper Schlief (04-03739)
Prog. nr. 11: 50m vlinder m. junioren 1 en later50 M100 MEindtijd
Bente Doop (04-01836)0.50.42* (5)
Sanne vd Berg (04-03942)0.51.90* (8)
René Pancras (04-01168)0.52.34* (9)
Jasmijn Zwartjes (05-01030)0.53.81* (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 12: 50m rug j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Wesley Haverkort (06-01973)0.56.03 (5)
Prog. nr. 13: 50m rug m. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Sophie Postma (08-00638)0.51.33CR (5)
Anouk Zwanenburg (07-01350)0.59.71 (8)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 14: 200m vrij j. junioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.36.761.20.882.50.51 (7)
Jordy Elfering (01-03033)0.38.771.21.462.51.06* (8)
Robin Elfering (01-03035)0.39.771.21.662.52.62* (9)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 17: 50m vlinder m. junioren 3 en later50 M100 MEindtijd
Fee Smittenaar (03-03060)0.39.38* (4)
Laura Oostdam (02-01768)0.42.78 (8)
Britt v Beijnum (02-05496)0.45.13* (11)
Myrthe Schlief (02-04216)0.51.98* (17)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 18: 200m wissel heren50 M100 MEindtijd
Frank v Nobelen (69-00753)0.33.682.40.36 (5)
Wesley vd Luit (97-01895)0.34.492.44.00 (7)
Tim Gordijn (99-03155)0.36.952.57.81 (8)
Prog. nr. 19: 200m wissel dames50 M100 MEindtijd
Rianne Hofland (88-01820)0.34.222.41.63 (1)
Evelien Meeuwissen (75-00360)0.39.002.59.99 (8)
Naomi Hannink (99-04896)0.37.763.05.64 (9)
Sanne Kruijer (95-05958)0.42.713.10.89 (10)
Prog. nr. 20: 100m school j. minioren 6 en later50 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.52.301.49.39 (3)
Ivo Kragt (04-02785)
Jasper Schlief (04-03739)
Prog. nr. 21: 100m school m. junioren 1 en later50 M100 MEindtijd
Bente Doop (04-01836)0.51.421.49.72 (5)
Jasmijn Zwartjes (05-01030)0.52.271.53.06 (9)
Sanne vd Berg (04-03942)0.55.451.57.18* (11)
René Pancras (04-01168)0.58.54*1.58.80* (12)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 22: 100m school j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Wesley Haverkort (06-01973)1.00.942.10.44 (7)
Prog. nr. 23: 100m school m. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Anouk Zwanenburg (07-01350)1.03.992.13.34 (4)
Sophie Postma (08-00638)
Prog. nr. 24: 4x50m rug est. heren50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()0.36.08*2.24.10 (3)
Zwemmers: Erik Jan van der Bent, Frank v Nobelen, Wesley vd Luit, Tim Gordijn
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 25: 4x50m rug est. dames50 M100 MEindtijd
Zv Sassenheim ()
Zwemmers: Myrthe Schlief, Fee Smittenaar, Laura Oostdam, Naomi Hannink

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!