Uitslagen zwemwedstrijden

MiniorenCircuit deel 3 Noordwijk 24-01-2015 te Noordwijk (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 400m vrij m. minioren 550 M100 MEindtijd
Robine Boer (04-02180)0.46.011.35.996.42.85 (6)
Artemis Tsibogiannis (04-02696)0.47.731.41.567.17.56 (8)
Bente Doop (04-01836)0.48.091.43.337.22.01 (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 200m wissel m. minioren 450 M100 MEindtijd
Lotte Zaal (05-02590)1.04.164.27.67 (7)
Jasmijn Zwartjes (05-01030)
Elise Vink (05-02588)
Prog. nr. 5: 50m vrij j. minioren 550 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.35.62* (2)
Sjoerd v Leeuwen (04-01283)0.42.29* (13)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 6: 100m wissel j. minioren 650 M100 MEindtijd
Anwar Omari (03-01703)1.37.21 (7)
Luc v Nobelen (03-01185)
Prog. nr. 8: 200m rug j. junioren 1 / 250 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.39.841.25.322.57.82* (12)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 100m wissel m. minioren 550 M100 MEindtijd
Robine Boer (04-02180)1.36.35* (5)
Artemis Tsibogiannis (04-02696)1.43.80 (8)
Bente Doop (04-01836)1.45.65* (11)
René Pancras (04-01168)1.52.62* (12)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 12: 50m vrij m. minioren 450 M100 MEindtijd
Elise Vink (05-02588)0.42.21* (4)
Jasmijn Zwartjes (05-01030)0.46.84* (7)
Lotte Zaal (05-02590)0.49.45* (9)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 13: 200m wissel j. minioren 550 M100 MEindtijd
Sjoerd v Leeuwen (04-01283)1.05.013.59.44 (9)
Jens v Nobelen (04-00565)
Prog. nr. 14: 400m vrij j. minioren 650 M100 MEindtijd
Anwar Omari (03-01703)0.41.951.27.496.14.99 (6)
Prog. nr. 16: 200m wissel j. junioren 1 / 250 M100 MEindtijd
Thom Schaeffer (01-03089)0.42.973.07.95* (13)
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.44.233.11.16* (15)
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!