Uitslagen zwemwedstrijden

MiniorenCircuit deel 1 04-10-2014 te Gouda (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 100m vrij j. minioren 650 M100 MEindtijd
Luc v Nobelen (03-01185)0.47.321.40.66* (13)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 100m school m. minioren 550 M100 MEindtijd
Robine Boer (04-02180)0.53.301.50.61* (8)
Bente Doop (04-01836)0.53.06*1.51.00* (9)
Artemis Tsibogiannis (04-02696)0.54.201.52.93 (13)
René Pancras (04-01168)1.04.952.14.86 (22)
Lilly Scharfenberg (04-02694)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 5: 100m vrij j. minioren 550 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.39.361.23.17 (3)
Thomas Langemaire (04-02109)0.48.75*1.45.66* (14)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 6: 100m school m. minioren 450 M100 MEindtijd
Jasmijn Zwartjes (05-01030)0.56.59*2.00.29* (5)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 7: 200m rug j. junioren 1 / 250 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.41.381.27.543.02.42* (12)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 100m rug j. minioren 650 M100 MEindtijd
Luc v Nobelen (03-01185)0.52.31*1.49.81* (10)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 10: 100m vrij m. minioren 550 M100 MEindtijd
Bente Doop (04-01836)0.48.041.40.69 (12)
Lilly Scharfenberg (04-02694)0.47.05*1.40.80* (13)
Artemis Tsibogiannis (04-02696)0.50.941.48.92 (18)
René Pancras (04-01168)0.53.571.51.89 (21)
Robine Boer (04-02180)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 13: 100m rug j. minioren 550 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.49.131.40.05 (5)
Thomas Langemaire (04-02109)0.57.512.00.26 (13)
Prog. nr. 14: 50m vlinder m. minioren 450 M100 MEindtijd
Jasmijn Zwartjes (05-01030)1.00.60* (6)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 17: 100m school j. minioren 650 M100 MEindtijd
Luc v Nobelen (03-01185)1.02.232.08.89 (10)
Prog. nr. 18: 100m rug m. minioren 550 M100 MEindtijd
Robine Boer (04-02180)0.51.641.45.62 (7)
Lilly Scharfenberg (04-02694)0.53.28*1.48.76* (9)
Bente Doop (04-01836)0.55.091.53.84 (11)
René Pancras (04-01168)0.56.541.57.14* (13)
Artemis Tsibogiannis (04-02696)0.59.801.57.44* (14)
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!