Uitslagen zwemwedstrijden

Clubkampioenschappen 1 10-12-2012 te Sassenheim (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 50m vrij Mix50 M100 MEindtijd
Pim Geurds (04-00843)0.43.71* (1)
Jens v Nobelen (04-00565)0.45.25 (2)
Jasmijn Halman (03-01240)0.45.44 (3)
Merel Steller (03-01236)0.46.03* (4)
Anwar Omari (03-01703)0.47.18* (5)
Luc v Nobelen (03-01185)0.52.02
Maud v Beek (03-01238)0.52.98* (6)
Annelotte vd Meer (04-00808)0.53.03 (7)
René Pancras (04-01168)0.55.69* (8)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 100m vrij Mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.25.920.54.48*CR (1)
Lars Eikelenboom (89-00813)0.27.410.57.56 (2)
Max Hoogeveen (94-02809)0.27.801.00.26 (3)
Rutger Steller (97-02837)0.28.801.00.45* (4)
Rens Geurds (97-01155)0.29.541.00.95 (5)
Cas v Egmond (94-03521)0.29.271.01.19 (6)
Arjan Buijsse (79-01767)0.29.241.01.30
Stan v Ruiten (99-00285)0.29.21*1.01.37*CR (7)
Rianne Hofland (88-01820)0.30.501.03.83 (8)
Wesley vd Luit (97-01895)0.30.511.04.63 (9)
Gerjan Mientjes (95-03315)0.30.25*1.04.72* (10)
Fleur Nieuwenhout (92-04822)0.31.561.05.16* (11)
Frank v Ruiten (96-00347)0.31.061.05.95* (12)
Frank v Nobelen (69-00753)0.31.761.06.16
Sam Jonkman (99-00851)0.33.00*1.06.40* (13)
Mieke Cornelisse (94-05090)0.32.001.07.27 (14)
Dennis v Hulten (97-03187)0.34.011.09.92 (15)
Yvonne v Nobelen-Kampschreur (72-00316)0.33.231.11.20 (16)
Anouk Steller (98-05176)0.33.931.11.74* (17)
Stan Geurds (01-01295)0.35.281.13.18* (18)
Tim Gordijn (99-03155)0.34.491.13.48* (19)
Joëlle Stoter (98-03320)0.35.281.13.56
Moran Lindhout (01-01884)0.35.711.14.52* (20)
Sharon Laarman (94-04218)0.35.221.15.30 (21)
Sanne Kruijer (95-05958)0.35.571.15.30 (21)
Britt Paats (98-04120)0.35.591.15.49* (23)
Maaike Hofland (92-03754)0.35.461.15.59* (24)
Ruben v Dam (98-05151)0.34.531.16.44* (25)
Noah Seuren (98-05373)0.34.621.16.60
Naomi Hannink (99-04896)0.37.08*1.18.75* (26)
Vera Mientjes (97-03908)0.36.91*1.19.82* (27)
Christa vd Meij (96-05564)0.37.791.19.91
Wies v Beek (98-04116)0.38.231.20.46* (28)
Nina Bijman (00-01770)0.37.261.21.17 (29)
Lars v Nobelen (02-00821)0.37.09*1.21.44*
Jochem vd Meij (98-02375)0.37.871.21.79* (30)
Tim Tomassen (99-02215)0.38.771.22.12* (31)
Estél v Dam (01-01658)0.37.801.22.70* (32)
Amber Giesbergen (99-01416)0.43.971.23.65* (33)
Kristel Beijk (02-01278)0.39.321.24.32*
Isa Schaeffer (99-05956)0.39.871.25.19 (34)
Saphira Hüsler (00-04872)0.39.02*1.26.35* (35)
Maarten Tuijl (97-05105)0.39.78*1.29.50* (36)
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.41.06*1.30.24* (37)
José Tunc (01-03230)0.40.601.30.65* (38)
Milou Beijk (99-05934)0.43.381.31.13 (39)
Marie-Fleur vd Valk (00-05138)0.42.19*1.31.13* (39)
Mike Erdmann (99-04517)0.42.66*1.31.96* (41)
Temba Reitsma (00-05738)0.43.34*1.32.18 (42)
Jordy Elfering (01-03033)0.44.10*1.35.08*
Martijn v Hulten (99-02213)0.43.85*1.37.26 (43)
Laura Oostdam (02-01768)0.45.861.37.68 (44)
Ben Molenaar (01-01943)0.45.471.37.86*
Thom Schaeffer (01-03089)0.45.42*1.38.72* (45)
Stijn Bijman (02-02197)0.43.991.38.83* (46)
Claudia Djokic (99-05588)0.44.01*1.40.44* (47)
Casper Korzelius (01-03087)0.45.341.40.75 (48)
Jonas Seuren (00-04741)0.46.251.41.79 (49)
Isa Warmerdam (02-02516)0.47.681.45.23* (50)
Robin Elfering (01-03035)0.48.811.48.51 (51)
Loes Koning (02-03558)0.48.46*1.51.88* (52)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 3: 50m school Mix50 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)0.57.25* (2)
Jasmijn Halman (03-01240)0.57.35 (3)
Annelotte vd Meer (04-00808)0.58.42* (4)
Anwar Omari (03-01703)1.00.56 (5)
Pim Geurds (04-00843)1.01.33 (6)
Luc v Nobelen (03-01185)1.04.49 (7)
Merel Steller (03-01236)1.05.88 (8)
Maud v Beek (03-01238)1.06.08 (9)
René Pancras (04-01168)1.07.48 (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 100m school Mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.34.901.12.74 (1)
Arjan Buijsse (79-01767)0.36.631.17.91 (2)
Max Hoogeveen (94-02809)0.36.611.19.05 (3)
Rutger Steller (97-02837)0.37.671.19.41 (4)
Cas v Egmond (94-03521)0.37.91*1.20.24 (5)
Lars Eikelenboom (89-00813)0.38.901.22.37 (6)
Stan v Ruiten (99-00285)0.39.371.24.65 (7)
Rianne Hofland (88-01820)0.39.951.25.44 (8)
Frank v Nobelen (69-00753)0.40.421.25.55 (9)
Frank v Ruiten (96-00347)0.39.711.25.75 (10)
Sam Jonkman (99-00851)0.42.091.28.44 (11)
Gerjan Mientjes (95-03315)0.43.701.28.86 (12)
Rens Geurds (97-01155)0.42.781.29.30* (13)
Dennis v Hulten (97-03187)0.42.91*1.29.55* (14)
Mieke Cornelisse (94-05090)0.41.781.30.41 (15)
Anouk Steller (98-05176)0.43.481.32.60* (16)
Britt Paats (98-04120)0.44.471.32.78* (17)
Wesley vd Luit (97-01895)0.44.251.33.27 (18)
Moran Lindhout (01-01884)0.44.62*1.33.33* (19)
Fleur Nieuwenhout (92-04822)0.44.64*1.34.45* (20)
Jochem vd Meij (98-02375)0.44.68*1.34.68* (21)
Tim Gordijn (99-03155)0.44.34*1.35.26* (22)
Nina Bijman (00-01770)0.45.221.35.92 (23)
Joëlle Stoter (98-03320)0.45.951.36.30* (24)
Ruben v Dam (98-05151)0.43.631.36.46 (25)
Sanne Kruijer (95-05958)0.46.211.37.71 (26)
Lars v Nobelen (02-00821)0.46.46*1.38.35* (27)
Estél v Dam (01-01658)0.47.111.38.84* (28)
Sharon Laarman (94-04218)0.46.551.39.35 (29)
Christa vd Meij (96-05564)0.47.781.40.97 (30)
Noah Seuren (98-05373)0.45.731.41.02 (31)
Vera Mientjes (97-03908)0.46.68*1.42.06* (32)
Maaike Hofland (92-03754)0.47.721.42.40 (33)
Yvonne v Nobelen-Kampschreur (72-00316)0.48.421.43.16 (34)
Naomi Hannink (99-04896)0.48.191.44.02* (35)
Kristel Beijk (02-01278)0.49.24*1.44.78* (36)
Maarten Tuijl (97-05105)0.47.38*1.44.83* (37)
Amber Giesbergen (99-01416)0.49.451.45.36* (38)
Wies v Beek (98-04116)0.50.011.45.51* (39)
Tim Tomassen (99-02215)0.49.601.46.19* (40)
Marie-Fleur vd Valk (00-05138)0.50.23*1.48.10* (41)
Milou Beijk (99-05934)0.51.20*1.49.36 (42)
José Tunc (01-03230)0.50.23*1.50.36 (43)
Stan Geurds (01-01295)0.54.251.51.69 (44)
Ben Molenaar (01-01943)0.54.601.51.90* (45)
Mike Erdmann (99-04517)0.53.05*1.52.10* (46)
Temba Reitsma (00-05738)0.53.561.52.83* (47)
Laura Oostdam (02-01768)0.54.161.53.38 (48)
Saphira Hüsler (00-04872)0.52.55*1.55.19* (49)
Martijn v Hulten (99-02213)0.53.18*1.56.43* (51)
Casper Korzelius (01-03087)1.56.89* (52)
Erik Jan vd Bent (01-02799)0.56.37*1.58.72* (53)
Isa Schaeffer (99-05956)0.55.281.59.11* (54)
Isa Warmerdam (02-02516)0.55.28*1.59.11* (54)
Thom Schaeffer (01-03089)0.57.57*2.01.37* (56)
Stijn Bijman (02-02197)0.56.412.03.11* (57)
Claudia Djokic (99-05588)2.03.64 (58)
Robin Elfering (01-03035)0.59.222.05.14* (59)
Jordy Elfering (01-03033)1.00.32*2.10.01* (60)
Jonas Seuren (00-04741)1.02.722.13.91 (61)
Loes Koning (02-03558)1.03.062.16.38 (62)
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Mirjam Pauw3
    3.Geert Lambers3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!