Uitslagen zwemwedstrijden

Speedowedstrijd deel 4 17-03-2012 te Voorschoten (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 100m vrij m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Merel Steller (03-01236)0.50.421.53.07*
Jasmijn Halman (03-01240)1.00.892.19.20
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 100m school j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)1.03.842.12.21
Luc v Nobelen (03-01185)1.03.412.12.52*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 3: 100m rug m. minioren 450 M100 MEindtijd
Isa Warmerdam (02-02516)0.57.03*1.58.77*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 50m vlinder j. minioren 550 M100 MEindtijd
Thom Schaeffer (01-03089)0.56.99*
Erik Jan vd Bent (01-02799)1.01.82*
Casper Korzelius (01-03087)1.06.04*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 5: 200m wissel m. minioren 550 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)0.49.51*3.21.73
José Tunc (01-03230)0.56.554.00.43
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 100m rug m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Jasmijn Halman (03-01240)0.59.902.04.51
Merel Steller (03-01236)0.59.972.05.28*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 10: 50m vlinder j. minioren 4 en later50 M100 MEindtijd
Jens v Nobelen (04-00565)1.13.81
Luc v Nobelen (03-01185)1.31.87
Prog. nr. 11: 100m vrij m. minioren 450 M100 MEindtijd
Isa Warmerdam (02-02516)0.51.58*1.50.63*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 12: 100m school j. minioren 550 M100 MEindtijd
Erik Jan vd Bent (01-02799)1.02.412.07.15
Casper Korzelius (01-03087)1.02.602.13.73
Thom Schaeffer (01-03089)1.06.512.14.00*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 13: 100m vlinder m. minioren 550 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)0.47.16*1.45.03*
José Tunc (01-03230)0.55.45*2.03.63*
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!