Uitslagen zwemwedstrijden

Clubkampioenschappen 2 13-12-2011 te Sassenheim (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 50m rug Mix50 M100 MEindtijd
Kristel Beijk (02-01278)0.46.77* (1)
Amber Gordijn (02-01932)0.49.84 (2)
Stijn Bijman (02-02197)0.53.75*
Pim Geurds (04-00843)0.55.55CR
Laura Oostdam (02-01768)0.56.02* (3)
Jasmijn Halman (03-01240)0.58.89* (4)
Femke Turk (03-00362)1.02.00 (5)
Annelotte vd Meer (04-00808)1.04.00 (7)
Isa Warmerdam (02-02516)1.04.18* (8)
Maud v Beek (03-01238)1.04.55 (9)
Luc v Nobelen (03-01185)1.07.15 (10)
Merel Steller (03-01236)1.08.21* (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 100m rug Mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.31.151.03.23*CR (1)
Lars Eikelenboom (89-00813)0.32.961.06.55 (2)
Max Hoogeveen (94-02809)0.32.381.06.64 (3)
Arjan Buijsse (79-01767)0.33.051.07.31 (4)
Rianne Hofland (88-01820)0.35.561.12.48 (5)
Cas v Egmond (94-03521)0.35.78*1.12.77* (6)
Kees Molenaar (91-04887)0.36.941.15.26* (7)
Rob Lambers (98-04457)0.35.811.15.56 (8)
Rens Geurds (97-01155)0.36.701.15.92* (9)
Stan v Ruiten (99-00285)0.37.731.17.46* (10)
Mike Vring (94-03567)0.38.201.18.58 (11)
Wesley vd Luit (97-01895)0.38.351.19.15* (12)
Sharon Laarman (94-04218)0.39.121.19.64* (13)
Rutger Steller (97-02837)0.38.921.19.80* (14)
Patrick Vonk (96-01909)0.39.081.20.12 (15)
Michael Chan (96-04701)0.38.81*1.20.75* (16)
Arnout Beentjes (94-05923)0.40.851.21.44 (17)
Britt Paats (98-04120)0.39.64*1.22.86* (18)
Dennis v Hulten (97-03187)0.41.56*1.23.86* (19)
Joëlle Stoter (98-03320)0.41.941.24.20* (20)
Sanne Kruijer (95-05958)0.41.57*1.25.83 (21)
Maaike Hofland (92-03754)0.41.631.26.16 (22)
Stan Geurds (01-01295)0.43.731.27.42* (23)
Christa Laurens (98-04118)0.43.391.27.94* (24)
Anouk Steller (98-05176)0.42.351.29.26* (25)
Sam Jonkman (99-00851)0.44.121.29.60* (26)
Nina Bijman (00-01770)0.43.07*1.30.33* (27)
Martin Chan (99-02211)0.43.151.30.65* (28)
Christa vd Meij (96-05564)0.44.70*1.31.29* (29)
Tim Gordijn (99-03155)0.44.491.31.63 (30)
Estél v Dam (01-01658)0.46.541.33.77* (31)
Moran Lindhout (01-01884)0.46.281.35.75* (32)
Tim Tomassen (99-02215)0.47.521.36.14 (33)
Kim Giesbergen (99-01842)0.46.241.36.86 (34)
Ruben v Dam (98-05151)0.45.311.37.29 (35)
Eric Koot (98-01871)0.48.641.38.18 (36)
Amber Giesbergen (99-01416)0.47.391.38.58 (37)
Louise v Rossum (98-05568)0.47.451.39.84* (38)
Naomi Hannink (99-04896)0.48.051.40.24 (39)
Jochem vd Meij (98-02375)0.48.411.40.83 (40)
Maarten Tuijl (97-05105)0.48.001.41.57
Remco Langemaire (00-03117)0.49.93*1.43.29* (41)
Martijn v Hulten (99-02213)0.52.04*1.43.81*
Mike Erdmann (99-04517)0.49.541.44.64 (42)
Erik Jan vd Bent (01-02799)1.45.65* (43)
José Tunc (01-03230)0.51.58*1.49.64* (44)
Jordy Elfering (01-03033)0.50.811.50.11 (45)
Thom Schaeffer (01-03089)0.55.61*1.54.99*
Claudia Djokic (99-05588)0.57.431.56.24* (46)
Ben Molenaar (01-01943)0.57.821.57.59* (47)
Madelief vd Valk (01-03764)0.58.991.59.52* (48)
Robin Elfering (01-03035)0.59.822.02.14 (49)
Marie-Fleur vd Valk (00-05138)0.58.652.02.29
Saphira Hüsler (00-04872)0.56.262.04.34 (50)
Casper Korzelius (01-03087)0.59.142.07.92 (51)
Kim Turk (01-02080)1.03.962.09.27 (52)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 3: 50m school Mix50 M100 MEindtijd
Kristel Beijk (02-01278)0.51.20* (1)
Laura Oostdam (02-01768)0.55.59* (2)
Amber Gordijn (02-01932)0.55.93* (3)
Jasmijn Halman (03-01240)0.59.11 (4)
Stijn Bijman (02-02197)1.00.76 (5)
Femke Turk (03-00362)1.00.92* (6)
Isa Warmerdam (02-02516)1.02.11* (7)
Merel Steller (03-01236)1.07.90 (9)
Luc v Nobelen (03-01185)1.08.32 (10)
Annelotte vd Meer (04-00808)1.09.32 (11)
Maud v Beek (03-01238)1.10.58
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 100m school Mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.34.961.12.44 (1)
Arjan Buijsse (79-01767)0.36.091.16.87 (2)
Cas v Egmond (94-03521)0.38.421.19.76 (3)
Max Hoogeveen (94-02809)0.37.591.20.27 (4)
Rob Lambers (98-04457)0.38.251.21.52 (5)
Lars Eikelenboom (89-00813)0.39.231.23.19 (6)
Kees Molenaar (91-04887)0.40.161.24.57 (7)
Patrick Vonk (96-01909)0.40.291.24.67 (8)
Arnout Beentjes (94-05923)0.41.661.25.66 (9)
Rianne Hofland (88-01820)0.40.731.26.18 (10)
Mike Vring (94-03567)0.41.031.26.21 (11)
Rutger Steller (97-02837)0.41.441.26.57* (12)
Stan v Ruiten (99-00285)0.41.521.28.03 (13)
Rens Geurds (97-01155)0.42.66*1.29.41* (14)
Michael Chan (96-04701)0.44.481.33.34 (15)
Wesley vd Luit (97-01895)0.44.76*1.33.44* (16)
Britt Paats (98-04120)0.44.40*1.34.75* (17)
Sam Jonkman (99-00851)0.46.501.36.35 (18)
Dennis v Hulten (97-03187)0.47.111.36.98* (19)
Ruben v Dam (98-05151)0.45.841.37.71 (20)
Sharon Laarman (94-04218)0.46.25*1.37.87* (21)
Christa Laurens (98-04118)0.47.111.38.05 (22)
Christa vd Meij (96-05564)0.47.311.39.18* (23)
Jochem vd Meij (98-02375)0.47.71*1.39.85* (24)
Joëlle Stoter (98-03320)0.47.26*1.40.09* (25)
Sanne Kruijer (95-05958)0.47.621.40.49* (26)
Nina Bijman (00-01770)0.48.681.41.77* (27)
Martin Chan (99-02211)0.47.921.42.47* (28)
Moran Lindhout (01-01884)0.50.111.43.32* (29)
Maaike Hofland (92-03754)0.49.291.44.01 (30)
Anouk Steller (98-05176)0.48.441.44.16 (31)
Naomi Hannink (99-04896)0.50.581.46.89 (32)
Amber Giesbergen (99-01416)0.50.121.47.70* (33)
Remco Langemaire (00-03117)0.52.64*1.48.56* (34)
Louise v Rossum (98-05568)0.51.051.48.81 (35)
Estél v Dam (01-01658)0.52.991.48.94 (36)
Stan Geurds (01-01295)0.53.851.51.28 (37)
Kim Giesbergen (99-01842)0.53.38*1.51.34* (38)
Tim Tomassen (99-02215)0.53.441.51.84 (39)
Tim Gordijn (99-03155)0.52.521.51.97 (40)
Eric Koot (98-01871)0.54.241.52.56 (41)
Maarten Tuijl (97-05105)0.53.031.54.39 (42)
José Tunc (01-03230)0.53.251.57.37 (43)
Martijn v Hulten (99-02213)0.55.271.58.05* (44)
Marie-Fleur vd Valk (00-05138)0.56.952.00.24 (45)
Ben Molenaar (01-01943)0.58.192.00.66 (46)
Mike Erdmann (99-04517)0.58.252.03.38 (47)
Claudia Djokic (99-05588)0.57.182.03.98 (48)
Kim Turk (01-02080)1.00.972.07.52 (49)
Robin Elfering (01-03035)0.58.832.07.98 (50)
Madelief vd Valk (01-03764)1.01.262.08.59 (51)
Casper Korzelius (01-03087)1.02.602.11.11 (52)
Erik Jan vd Bent (01-02799)1.05.452.14.31 (53)
Saphira Hüsler (00-04872)1.03.722.14.99
Thom Schaeffer (01-03089)1.03.622.17.12 (54)
Jordy Elfering (01-03033)1.06.052.21.86 (55)
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!