Uitslagen zwemwedstrijden

Speedowedstrijd deel 4 26-03-2011 te Voorschoten (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 100m vrij m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Amber Gordijn (02-01932)0.43.53*1.33.93* (5)
Laura Oostdam (02-01768)0.50.43*1.47.82* (13)
Kristel Beijk (02-01278)0.49.701.47.82* (12)
Femke Turk (03-00362)0.57.06*2.05.32* (16)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 3: 100m rug m. minioren 450 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)0.48.291.38.36*
Kim Turk (01-02080)1.01.89*2.06.11* (16)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 5: 200m wissel m. minioren 550 M100 MEindtijd
Nina Bijman (00-01770)0.43.19*3.24.34 (14)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 6: 100m vlinder j. minioren 650 M100 MEindtijd
Stan v Ruiten (99-00285)0.43.33*1.37.68* (6)
Sam Jonkman (99-00851)0.45.471.37.94* (7)
Tim Tomassen (99-02215)0.47.19*1.46.39* (10)
Tim Gordijn (99-03155)0.52.261.50.66* (14)
Martijn v Hulten (99-02213)1.03.86*2.19.59*
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 9: 100m rug m. minioren 2 / 350 M100 MEindtijd
Amber Gordijn (02-01932)0.53.421.46.80 (4)
Kristel Beijk (02-01278)0.56.011.56.01 (7)
Laura Oostdam (02-01768)2.06.17* (10)
Femke Turk (03-00362)1.01.162.11.38 (11)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 11: 100m vrij m. minioren 450 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)0.46.091.32.94 (8)
Kim Turk (01-02080)1.01.262.07.45 (19)
Prog. nr. 13: 100m vlinder m. minioren 550 M100 MEindtijd
Nina Bijman (00-01770)0.46.941.47.48* (6)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 14: 200m wissel j. minioren 650 M100 MEindtijd
Stan v Ruiten (99-00285)0.42.84*2.54.29* (3)
Sam Jonkman (99-00851)0.44.74*3.06.16* (5)
Tim Gordijn (99-03155)0.50.923.26.74* (11)
Tim Tomassen (99-02215)0.51.203.32.01
Martijn v Hulten (99-02213)1.05.364.06.04
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Mirjam Pauw3
    3.Geert Lambers3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!