Uitslagen zwemwedstrijden

Clubkampioenschappen 2 07-12-2010 te Sassenheim (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 50m rug m./j. minioren 5 en later50 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)0.47.12* (1)
Moran Lindhout (01-01884)0.47.91* (2)
Lars v Nobelen (02-00821)0.51.02* (3)
Kristel Beijk (02-01278)0.51.95* (4)
Amber Gordijn (02-01932)0.55.57
José Tunc (01-03230)0.57.56
Ben Molenaar (01-01943)1.00.12* (7)
Laura Oostdam (02-01768)1.07.27 (8)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 2: 100m rug m./j. minioren 6 en eerder50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.31.651.04.49 (1)
Max Hoogeveen (94-02809)0.31.821.05.16* (2)
Lars Eikelenboom (89-00813)0.32.491.05.84 (3)
Arjan Buijsse (79-01767)0.33.081.06.80 (4)
Rianne Hofland (88-01820)0.34.811.11.23*CR (5)
Mieke Cornelisse (94-05090)0.35.241.13.69* (6)
Frank v Ruiten (96-00347)0.36.351.14.81* (7)
Tim v Hoven (93-01725)0.37.76*1.15.68* (8)
Rens Geurds (97-01155)0.37.041.16.10* (9)
Cas v Egmond (94-03521)0.38.131.16.81 (10)
Fleur Nieuwenhout (92-04822)0.39.261.18.46
Patrick Vonk (96-01909)0.38.601.19.09* (11)
Sharon Laarman (94-04218)0.39.541.20.18* (12)
Wesley vd Luit (97-01895)0.39.00*1.20.60* (13)
Gerjan Mientjes (95-03315)0.40.01*1.21.07* (14)
Bas Kuijvenhoven (96-01123)0.38.98*1.21.30* (15)
Michael Chan (96-04701)0.39.93*1.23.69* (16)
Stan v Ruiten (99-00285)0.40.281.24.18* (17)
Rutger Steller (97-02837)0.40.67*1.24.33* (18)
Maaike Hofland (92-03754)0.40.921.25.03* (19)
Kelly Verbree (96-04428)0.42.131.27.94 (20)
Sanne Kruijer (95-05958)0.43.361.28.48* (21)
Joëlle Stoter (98-03320)0.46.101.32.22* (22)
Dennis v Hulten (97-03187)0.46.32*1.32.37* (23)
Vincent v Elk (98-03309)0.45.68*1.32.91* (24)
Paul Koot (94-03565)0.45.92*1.32.93* (25)
Christa vd Meij (96-05564)0.46.771.35.00* (26)
Tim Gordijn (99-03155)0.46.00*1.35.08* (27)
Christa Laurens (98-04118)0.48.681.35.68* (28)
Sam Jonkman (99-00851)0.47.061.36.52 (29)
Wies v Beek (98-04116)0.46.95*1.37.30* (30)
Tim Tomassen (99-02215)0.47.731.37.40* (31)
Martin Chan (99-02211)0.46.581.37.90* (32)
Eric Koot (98-01871)0.48.771.39.02* (33)
Anouk Steller (98-05176)0.47.75*1.40.08 (34)
Nina Bijman (00-01770)0.50.331.40.39* (35)
Louise v Rossum (98-05568)0.49.131.44.77 (36)
Jochem vd Meij (98-02375)0.50.43*1.46.08* (37)
Naomi Hannink (99-04896)0.53.72*1.50.91 (38)
Thomas d Wit (99-03655)0.54.441.52.04* (39)
Martijn v Hulten (99-02213)0.54.341.52.85 (40)
Julia v Hooff (98-98046)0.51.10*1.54.50* (41)
Remco Langemaire (00-03117)1.01.142.11.89 (42)
Olaf vd Laan (00-03197)1.02.812.15.54 (43)
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 3: 50m school m./j. minioren 5 en later50 M100 MEindtijd
Moran Lindhout (01-01884)0.52.07 (1)
Lars v Nobelen (02-00821)0.54.64 (2)
Estél v Dam (01-01658)0.55.47 (3)
José Tunc (01-03230)0.55.74
Kristel Beijk (02-01278)0.58.30* (5)
Laura Oostdam (02-01768)0.59.82* (6)
Ben Molenaar (01-01943)1.01.42 (8)
Amber Gordijn (02-01932)1.02.21
Bekijk verbeteringen
Prog. nr. 4: 100m school m./j. minioren 6 en eerder50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.34.821.12.65 (1)
Arjan Buijsse (79-01767)0.35.68*1.15.91* (2)
Remco v Hoven (90-01299)1.17.71* (3)
Max Hoogeveen (94-02809)0.37.561.20.06 (4)
Cas v Egmond (94-03521)0.39.301.21.03 (5)
Lars Eikelenboom (89-00813)0.38.891.21.10 (6)
Tim v Hoven (93-01725)0.39.18*1.22.44 (7)
Patrick Vonk (96-01909)0.40.231.25.42* (8)
Rianne Hofland (88-01820)0.40.59*1.25.88* (9)
Frank v Ruiten (96-00347)0.40.801.27.63 (10)
Mieke Cornelisse (94-05090)0.42.201.28.80 (11)
Rutger Steller (97-02837)0.44.511.32.48* (12)
Gerjan Mientjes (95-03315)0.44.40*1.32.72* (13)
Bas Kuijvenhoven (96-01123)0.44.15*1.33.27* (14)
Stan v Ruiten (99-00285)0.44.39*1.33.48* (15)
Fleur Nieuwenhout (92-04822)0.47.911.37.81
Michael Chan (96-04701)0.46.751.38.08* (16)
Rens Geurds (97-01155)0.47.841.38.29
Kelly Verbree (96-04428)0.46.361.39.16 (17)
Sharon Laarman (94-04218)0.46.51*1.39.34* (18)
Sam Jonkman (99-00851)0.47.641.41.08 (19)
Christa vd Meij (96-05564)0.48.521.41.40 (20)
Wesley vd Luit (97-01895)0.49.281.41.46 (21)
Sanne Kruijer (95-05958)0.48.371.41.47* (22)
Maaike Hofland (92-03754)0.48.571.43.97 (23)
Christa Laurens (98-04118)0.50.901.44.42 (24)
Dennis v Hulten (97-03187)0.51.091.46.09 (25)
Martin Chan (99-02211)0.50.731.47.10* (26)
Louise v Rossum (98-05568)0.50.781.47.44 (27)
Joëlle Stoter (98-03320)0.51.55*1.48.52* (28)
Nina Bijman (00-01770)0.52.851.48.91 (29)
Vincent v Elk (98-03309)0.53.651.49.04* (30)
Jochem vd Meij (98-02375)0.51.151.49.15 (31)
Paul Koot (94-03565)0.51.95*1.51.00* (32)
Tim Gordijn (99-03155)0.52.751.51.83* (33)
Julia v Hooff (98-98046)0.52.681.52.43 (34)
Anouk Steller (98-05176)0.52.891.52.85 (35)
Naomi Hannink (99-04896)0.55.291.55.06* (36)
Wies v Beek (98-04116)0.54.43*1.55.77 (37)
Remco Langemaire (00-03117)0.55.631.58.05 (38)
Tim Tomassen (99-02215)0.56.271.58.10 (39)
Eric Koot (98-01871)0.57.241.59.90* (40)
Martijn v Hulten (99-02213)0.55.08*2.00.50* (41)
Thomas d Wit (99-03655)0.55.122.04.24 (42)
Olaf vd Laan (00-03197)1.06.912.25.30 (43)
Bekijk verbeteringen

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!