Uitslagen zwemwedstrijden

D-competitie sprintwedstrijd 13-06-2010 te 's-Gravenzande (25m baan)

Bekijk de details van deze wedstrijd. Je kunt op je naam of startnummer zoeken om te zien hoe jij hebt gepresteerd tijdens deze wedstrijd.

Prog. nr. 1: 100m wissel heren mix50 M100 MEindtijd
Max Hoogeveen (94-02809)1.08.76 (1)
Kees Molenaar (91-04887)1.13.76 (4)
Patrick Vonk (96-01909)1.16.67 (1)
Arnout Beentjes (94-05923)1.16.76 (3)
Frank v Ruiten (96-00347)1.20.63 (2)
Wesley vd Luit (97-01895)1.30.45 (4)
Prog. nr. 2: 100m wissel dames mix50 M100 MEindtijd
Rianne Hofland (88-01820)1.11.92 (1)
Kelly Verbree (96-04428)1.22.87
Maaike Hofland (92-03754)1.26.26 (4)
Nadieh Berger (97-03544)1.33.86 (10)
Prog. nr. 3: 50m vrij dames/heren mix50 M100 MEindtijd
Tjeerd v Stein (01-01439)0.44.89 (4)
Estél v Dam (01-01658)0.45.17 (4)
Prog. nr. 4: 50m vrij j. minioren 5 / 650 M100 MEindtijd
Sam Jonkman (99-00851)0.34.75 (4)
Stan v Ruiten (99-00285)0.35.13 (6)
Tim Tomassen (99-02215)0.43.51 (13)
Prog. nr. 5: 50m vrij m. min. 5 / jun. 150 M100 MEindtijd
Joëlle Stoter (98-03320)0.38.62 (15)
Christa Laurens (98-04118)0.39.48 (16)
Britt Paats (98-04120)0.40.50 (20)
Prog. nr. 6: 50m rug heren mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.30.58 (1)
Max Hoogeveen (94-02809)0.31.15 (1)
Frank v Ruiten (96-00347)0.35.07 (1)
Arnout Beentjes (94-05923)0.36.11 (5)
Kees Molenaar (91-04887)0.36.19 (3)
Niek v Gent (97-01033)0.36.91 (3)
Wesley vd Luit (97-01895)0.40.24 (9)
Prog. nr. 7: 50m rug dames mix50 M100 MEindtijd
Rianne Hofland (88-01820)0.33.52 (1)
Evelien Meeuwissen (75-00360)0.35.57 (3)
Kelly Verbree (96-04428)0.37.92 (2)
Maaike Hofland (92-03754)0.39.69 (7)
Nadieh Berger (97-03544)0.45.14 (8)
Prog. nr. 8: 50m rug j. minioren 5 / 650 M100 MEindtijd
Stan v Ruiten (99-00285)0.42.77 (5)
Sam Jonkman (99-00851)0.44.88 (8)
Tim Tomassen (99-02215)0.48.80 (10)
Prog. nr. 9: 50m rug m. min. 5 / jun. 150 M100 MEindtijd
Joëlle Stoter (98-03320)0.44.83 (12)
Britt Paats (98-04120)0.45.13 (16)
Christa Laurens (98-04118)0.46.12 (18)
Prog. nr. 10: 50m rug dames/heren mix50 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)0.48.22 (4)
Tjeerd v Stein (01-01439)
Prog. nr. 11: 50m school heren mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.33.51 (1)
Max Hoogeveen (94-02809)0.36.40 (1)
Arnout Beentjes (94-05923)0.37.18 (2)
Patrick Vonk (96-01909)0.38.90 (1)
Kees Molenaar (91-04887)0.39.30 (5)
Frank v Ruiten (96-00347)0.39.46 (2)
Wesley vd Luit (97-01895)0.51.25 (13)
Prog. nr. 12: 50m school dames mix50 M100 MEindtijd
Evelien Meeuwissen (75-00360)0.40.13 (1)
Kelly Verbree (96-04428)0.44.30 (5)
Prog. nr. 13: 50m vlinder j. minioren 5 / 650 M100 MEindtijd
Sam Jonkman (99-00851)0.45.75 (4)
Stan v Ruiten (99-00285)0.48.04 (5)
Tim Tomassen (99-02215)0.50.70 (8)
Prog. nr. 14: 50m vlinder m. min. 5 / jun. 150 M100 MEindtijd
Joëlle Stoter (98-03320)0.52.01 (16)
Britt Paats (98-04120)0.52.39 (17)
Christa Laurens (98-04118)0.58.20 (21)
Prog. nr. 15: 50m vlinder heren mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.28.17 (1)
Patrick Vonk (96-01909)0.36.31 (4)
Prog. nr. 16: 50m vlinder dames mix50 M100 MEindtijd
Rianne Hofland (88-01820)0.32.19 (1)
Evelien Meeuwissen (75-00360)0.37.35 (4)
Maaike Hofland (92-03754)0.41.79 (7)
Nadieh Berger (97-03544)0.47.94 (9)
Prog. nr. 17: 50m school j. minioren 5 / 650 M100 MEindtijd
Sam Jonkman (99-00851)0.48.15 (3)
Stan v Ruiten (99-00285)0.48.39 (4)
Tim Tomassen (99-02215)0.55.68 (10)
Prog. nr. 18: 50m school m. min. 5 / jun. 150 M100 MEindtijd
Christa Laurens (98-04118)0.48.60 (8)
Britt Paats (98-04120)0.49.08
Joëlle Stoter (98-03320)0.52.36 (16)
Prog. nr. 19: 50m school dames/heren mix50 M100 MEindtijd
Estél v Dam (01-01658)1.00.20 (4)
Tjeerd v Stein (01-01439)1.01.77
Prog. nr. 20: 50m vrij heren mix50 M100 MEindtijd
Martijn Nieuwenhout (90-02095)0.25.66 (1)
Max Hoogeveen (94-02809)0.28.20 (3)
Kees Molenaar (91-04887)0.28.54 (5)
Frank v Ruiten (96-00347)0.30.27 (3)
Niek v Gent (97-01033)0.30.37 (4)
Arnout Beentjes (94-05923)0.31.28 (8)
Patrick Vonk (96-01909)0.31.43 (5)
Wesley vd Luit (97-01895)0.36.20 (11)
Prog. nr. 21: 50m vrij dames mix50 M100 MEindtijd
Rianne Hofland (88-01820)0.28.80 (1)
Evelien Meeuwissen (75-00360)0.31.67 (3)
Kelly Verbree (96-04428)0.33.99 (7)
Maaike Hofland (92-03754)0.34.40 (6)
Nadieh Berger (97-03544)0.36.05 (11)

Reacties

Reageren is niet mogelijk.

  • Erkend leerbedrijf

  • Professionele zwembrillen kopen

    Zwembrilletjes.eu Kortingscode: ZVSASSE5
  • Sponsor de vereniging met je aankoop

  • Hall of fame wk 16

    SpelerDoelpunten
    1.Rianne Hofland4
    2.Geert Lambers3
    3.Pieter Elstgeest3

    SpelerUitsluitingen
    1.Laura Oostdam3
    2.Ivo Kragt3
    3.Luc van Nobelen2

    Bezoek de Hall of Fame
  • Aankomende waterpolo wedstrijden

  • Zwemtijden online!

    Benieuwd naar je persoonlijke zwemtijden?
  • Jeugdcommissie Kalender

    Teautemreauf:                        dertag septizzle

    Filmavond:                              19 okteauber

    Knutselochtend/middag:     2k19

    Galaaaaaaa:                             21 december

    Zomerkamp:                      17 t/m 24 augustus 2k19

  • Vind ons op Facebook!